8 patarimai, kaip sukurti kokybišką pažinčių skelbimą

Nuo jūsų skelbimo ir savęs pateikimo tikrai labai priklauso, ar su jumis bandys kas nors susiekti ar praeis pro šalį. Todėl svarbu, kad jūs sukurtumėte kuo geresnį skelbimą. Be to, juk už skelbimą mokate savo pinigus…

patarimai

1. Žinokite ko jūs patys norite

Prieš rašydami skelbimą gerai apgalvokite, ko vis dėlto jūs norite, ko tikitės ir ko jums reikia ir ko ieškote. Kuo tiksliau skelbime apibūdinsite tai, ko ieškote, tuo tinkamesni žmonės jums parašys. Nebijokite parašyti kokių santykių ieškote (nuotykių, pastovių santykių, draugo ar meilės), aprašykite ar norite vaikų ir kitus svarbius jums dalykus.

2. Aprašykite ko jums būtinai reikia, pomėgius ir ko nemėgstat

Apgalvokite ir į skelbimą įrašykite bent keletą svarbių jums dalykų, be kurių negalite apseiti ar kurie jums labai svarbūs. Tikrai nebūtina iškart rašyti visko apie save, tiesiog tai gali būti jūsų mėgstami dalykai ar hobis. Nebijokite parašyti kas jums yra nepriimtina ar ko tiesiog negalite pakęsti. Tai padės jumis susidomėjusiems žmonėms truputį labiau pažinti jus ir suprasti ar jie tinkami.

3. Pridėkite dalelę savęs

Nebijokite parašyti apie save, aprašykite skelbime kokie dalykai jus padaro jumis. Tikrai nebijokite rašyti tokių dalykų, kurie gali kažkam pasirodyti nuobodūs ar nepopuliarūs. Pavyzdžiui tai, kad jms patinka juodai balti filmai gal nepatiks visiems, bet išskirtinis pomėgis, išskirtinis elgesys ar kažkas truputį kitokio, negu pas visus, suteiks jūsų skelbimui žavesio ir sudomins.

4. Išrinkite gerą nuotrauką

Pirmas dalykas, kurį pastebės žmonės – jūsų nuotrauka. Todėl būtinai pasirinkite nuotrauką, kuri parodo kas esate, ką veikiate. Nuotraukoje turėtų matytis, kaip atrodote šiandien. Ir nepamirškite šypsenos! 🙂

5. Būkite sąžiningi

Juk vis dėlto norite susipažinti su kažkuom, kas mėgsta jus ir kam gera su jumis būti, o ne apgauti žmogų. Bet kokia apgaulė išaiškės anksčiau ar vėliau, todėl pasistenkite sutaupyti laiko sau ir kitiems. Būkite teigiami, tačiau nepersistenkite su pagražinimais ir savęs liaupsinimu.

6. Pasakokite savo istoriją

Gera istorija visada yra žymiai geriau, negu puikus sąrašas su punktais. Tiesiog ramiai papasakokite apie save, gal kažkokį savo nuotykį, atsitikimą ar patyrimą. Tuo sudominsite skelbimo skaitytojus ir priversite jus įsiminti.

7. Nepersistenkite

Įdomi istorija yra puiku, tačiau neužsisvajokite – intymios jūsų gyvenimo detalės, perdėtas cinizmas ar per didelis nosies užrietimas, liūdna nuotaika ar nusivylimo gaidelės jūsų skelbima tik atbaidys vartotojus. Palikite truputį paslapties, sudominkite, bet neatskleiskite visko.

8. Paverskite neigiamus dalykus teigiamais

Kurdami skelbimą galite labai įdomiai pateikti save, jeigu jūsų neigiamas savybes pateiksite teigiamai. Tarkim jeigu nemėgstate vaikščioti po klubus, į restoranus ar nemėgstate svetimų žmonių, tai galite pateikti kaip pomėgį labiau būti namie ir artimų žmonių rate. Retai būnate namie dėl kelionių – jūs mėgstate keliauti! 🙂